Entre Potes - Venez Discuter Ici Sans Soucis  

Entre Potes  Index du Forum

Se connecter pour vérifier ses messages privés 
 FAQ
   Rechercher   Membres   Profil         Connexion 

Avast.Pobierz@Za D-arm-o 05-12-2016

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Entre Potes Index du Forum -> -> Partage
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
paydolph

MessagePosté le: Jeu 12 Mai - 09:43 (2016)    Sujet du message: Avast.Pobierz@Za D-arm-o 05-12-2016 Répondre en citant

Here == bit.ly/1TcjnkP

Here == bit.ly/1TcjnkP

Here == bit.ly/1TcjnkP

Here == bit.ly/1TcjnkP

Here == bit.ly/1TcjnkP

przyznam..e..fajny..jest..ale..nie..dopracowany..-zuywa..mniej..danych..i..processorka..ni..avg..antywirus..-ma..aktualizator..programw..czego..nie..ma..avg..niestety..-wygld..ma..przyzwoity..w..porwnaniu..do..avg..-lepsza..i..prostsza..konfiguracja..ni..w..poprzednim..roku..jest..19lis1520:18..Liczba..gosw:0..0%..0%..Zgo..naruszenie..Podziel..si:..Link..odpowiedz..oce:..-1..+1..Link..do..tego..komentarza:..przejd..do..komentarza..fanwindowsa..Uytkownik..anonimowy..fanwindowsa..:..fanwindowsa..Uytkownik..anonimowy..Avast..by..kiedy..cakiem..dobry..ale..teraz..co..z..nim..zrobili..to..jest..kompletna..tragediaszkoda...ze...nie...sta...mnie...byo...by...wykupi...licencje...cho...jednego...tego...zagranicznego...antywira....moja...ocen...ado...tych...znanych...antywirusw...jak...jest...sami...si...domylcie...ocene...od...1...do...10...daje...kazdemu...3...bo...nie...powiem...co...nieco...tam...potrafi...25wrz1401:20...Liczba...gosw:0...0%...0%......odpowiedzi:...1...Zgo...naruszenie...Podziel...si:...Link...odpowiedz...oce:...-1...+1...Link...do...tego...komentarza:...przejd...do...komentarza...andrzejjajko...andrzejjajko...:...andrzejjajko...Avast...jest...okiavast!.Free.Antivirus.-.Opis.programu.Coraz.wicej.internautw.decyduje.si.na.instalacj.jednego.z.najpopularniejszych,.darmowych.programw.antywirusowych,.czyli.avast!.Free.AntivirusJak..kto..bdzie..zadowolony..z..wersji..free..to..zakupi..wersj..IS..albo..PremierPoza...tym,...aby...avast...cokolwiek...chroni,...to...trzeba...co...pozmienia...w...ustawieniach,...a...nie...kady...to...potrafiodpowiedz.anonim.(niezalogowany).#10062.01.05.2016.09:50.FreeWareRK:.Ty.i.guma77.jestecie.zwykymi.naganiaczamiPasswords...Eindelijk!...Beveiliging...voor...uw...wachtwoordenBrowser.Cleanup.Wat.hebben.ongewenste.werkbalken.en.uitbreidingen.voor.nut.als.ze.uw.computer.trager.maken?.Hulp.op.afstand.Bied.uw.vrienden.de.helpende.hand.door.verbinding.te.maken.met.hun.computerIn.addition,.Avast.constantly.analyzes.area.of.the.hard.disk.in.the.computer,.and.the.network.traffic,.including.your.download.e-mail.Gemiddeld...wachtwoordPasswords..Eindelijk!..Beveiliging..voor..uw..wachtwoordenProducten...voor...de...Mac...Beveiliging...Free...Mac...Security...'sWerelds...meest...vertrouwde...beveiliging...voor...de...MacJa.tam.polecam.NOD,.albo.jakie.mae,.bezpatne.przejd.do.komentarza..ja.te.NOD.10kwi20:03.Liczba.gosw:0.0%.0%.Zgo.naruszenie.Podziel.si:.Link.odpowiedz.oce:.-1.+1.Link.do.tego.komentarza:.przejd.do.komentarza.Joki.Uytkownik.anonimowy.Joki.:.Joki.Uytkownik.anonimowy.Wedug.mnie.Avast.free.to.przecitny.antywirus,.ale.lepiej.ju.mie.tego."przecitniaka".ni.nie.mie.nicTo...Ty...jeste...zmanipulowany...wierzc,...e...patne...AV...za...ktre...przepacasz...s...nie...wiem...jak...lepszeodpowiedz...guma77......9...#10064...01.05.2016...11:54...anonim...(niezalogowany):kolo...malinowy...szkoda...mi...ciebie...,...ale...w...sumie...to...nie...szkoda...bo...glupota...nie...boli...masz...racje...kazdy...ma...swoje...zdanie...i...robi...co...chce...,...ty...mozesz...nawet...licencje...za...1000...$...kupic...na...platne...wszystkie...av...jak...chcesz...i...uzywac...do...10...pokolenie...to...twoj...wybor...bo...wiesz...ze...sa...najlepsze...w...koncu...wszytkie...przetestowales...--->...heheheheheheh...a...tak...na...serio...nie...wiesz...co...piszesz...i...tyle...w...temacie...,...potestuj...tez...to...sie...mozesz...wtedy...cokolwiek...wypowiadac...odpowiedz...qq...(niezalogowany)...#10063...01.05.2016...11:22...Ja...teraz...mam...Microsoft...Security...Essentials...4.9.218.0...i...nie...narzekam...miaem...Avasta...ale...denerwoway...mnie...te...ich...dodatki...do...antywirusa...wciskane...uytkownikom...Avasta...na...si...chocia...by...ta...ich...przegldarka...ja...gdy...instalowaem...Avasta...to...miaem...tylko...zaznaczone...osony...i...jzyk...polski...nic...wicej...po...okoo...miesicu...wczam...komputer...i...co...widz...na...pulpicie...ikon...ich...przegldarki...odinstalowaem...j...ale...za...jaki...czas...znowu...si...zainstalowaa...bez...mojej...zgody...dlatego...podzikowaem...Avastowi...za...wspprace...takie...jest...moje...dowiadczenie...z...tym...antywirusem...Wanie...dlatego...udostpnilimy...darmow...wersj...programu,...starajc...si...promowa...wysokiej...jakoci...ochron...antywirusow...dostpn...dla...wszystkichz..akcentem..na..troszeczkAplikacja...broni...nasz...komputer...podczas...wykonywania...codziennych...czynnoci,...takich...jak...przegldanie...internetu...czy...sprawdzanie...poczty...elektronicznej,...kiedy...to...mao...kto...myli...o...mogcym...na...niego...czyha...zagroeniuUywajc...AV...najwaniejsze...jest...korzysta...z...wasnego...mzguNowoci...w...Avast...Free...Antivirus...2016...jest...funkcja...odpowiedzialna...za...zapisywanie...hase...-...Avast...HasaAvast,..AVG,..Avira,..czy..jakakolwiek..inna..firma,..ktra..udostpnia..oprogramowanie..za..darmo..to..nie..instytucje..charytatywne,..ale..firmy..komercyjneS.tam.niby.darmowe.triale.ale.popatrz.mnie.nie.chodzio.tylko.o.to,.e.Free.jest.lepszeSzkodaProbeer..het..opnieuwWow!...Zelfs...het...team...van...Avast...Passwords...is...onder...de...indrukPozdrawiam..serdecznie!..odpowiedz..anonim..(niezalogowany)..#10065..01.05.2016..12:14..guma77:..Dobrze..napisae.."gupota..nie..boli",..bo..wida..to..po..tobieTakie.dziaanie.zapewnia.uytkownikowi.pene.bezpieczestwo,.nawet.przy.okazji.pobierania.rnych.treci.z.sieciAbymy...nadal...mogli...pracowa...nad...rozwojem...naszych...produktw...(ktrych...istnienie...jest...niezaprzeczalnie...potrzebne)...musimy...oferowa...rwnie...patne...wersje...programu...z...rozszerzonymi...funkcjami.Zgo.aktualizacj.programu.Jeli.prezentowany.przez.nas.program.jest.ju.nieaktualny,.bdziemy.wdziczni.za.informacjklucz..przysany..nieaktualny.nie..da..si..go..wprowadzi,..mimo..zaznaczenia..e..nie..chc..nowym..przegldarek,..nie..chc..zmian..programy..robi..swojeZabezpiecza.komputer.przed.szkodliwym.oprogramowaniem.podczas.codziennej.pracyUywaem.rwnie.wersji.patnej.Waszego.programu,.nie.raz.i.nie.dwa.ale.w.stosunku.do.innych.programw.dostpnych.to.Avast.wypada.przecitnieCloud-based.beheer.Avast.for.Business.Gratis.cloud-based.beveiligingDaarmee..zijn..wij..wereldmarktleiderMyl,.e.i.Ty.znajdziesz.lepsze.zastosowanie.dla.PLN,.ni.zakupy.wersji.patnych d6d2cc075d
legacy family tree deluxe 7.5Blood_Work_(2002)Agricultural Simulator 2013 PC SKIDROW.rar?????? ????? avn 2013power grip 166

Publicité

MessagePosté le: Jeu 12 Mai - 09:43 (2016)    Sujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Entre Potes Index du Forum -> -> Partage Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1

Sauter vers:  

Portail | Index | Panneau d’administration | forum gratuit | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation